Filters
Renginio tipas
Atstumas
Spindulys, kuriame tiekėjas nuo savo vietos gali pristatyti maistą km

Radome 6 pasiūlymus

Panašios kategorijos
 • Vieno kąsnio užkandžiai

  Užkandžiai prie vyno

  Užkandžiai prie alaus

  Užkandžiai gimtadieniui

  Užkandžiai vakarėliui

  Tortilijos

  Tartaletės

  Brusketos

  Lavašo suktinukai

  Sumuštiniai

  Užkandėlės

Kaip patiems pasidaryti tartalečių pagrindą Lengviasias būdas gauti tartalečių - nusipirkti. Bet kam išlaidauti, jei galima pasigaminti šiuos užkandžius pačiam. Juolab, kad gamybos technologija yra labai paprasta. Tartaletes iškepus, svarbu neskubėti su įdarasi. Pirmiausia gamiinį reikia gerai atvėsinti, taip tartaletė bus traškesnė. Taigi, kokius variantu nesunkiai galite pasigaminti patys savo namuose: Klasikiniai tešlos krepšeliai Iškočiokite tešlą ir supjaustykite apskritimais. Sudėkite į kepimo formas, kurios gali būti lygio arba banguotos. Įdėkite į šaldytuvą 30 minučių arba visai valandą. Siekiant sumažinti laiką, galite įdėti į šaldiklį. Šakute ar peiliu subadykite tartaletes. Tai būtina, kad tešla nepakiltų. Kepkite 180 ° C temperatūroje 10-15 minučių. Sluoksniuotos tešlos tartaletės Sluoksniuotos tešlos užkandžiai gali būti gaminami tokiu pat principu kaip ir paprastos tartaletės.
Kaip patiems pasidaryti tartalečių pagrindą Lengviasias būdas gauti tartalečių - nusipirkti. Bet kam išlaidauti, jei galima pasigaminti šiuos užkandžius pačiam. Juolab, kad gamybos technologija yra labai paprasta. Tartaletes iškepus, svarbu neskubėti su įdarasi. Pirmiausia gamiinį reikia gerai atvė
sinti, taip tartaletė bus traškesnė. Taigi, kokius variantu nesunkiai galite pasigaminti patys savo namuose: Klasikiniai tešlos krepšeliai Iškočiokite tešlą ir supjaustykite apskritimais. Sudėkite į kepimo formas, kurios gali būti lygio arba banguotos. Įdėkite į šaldytuvą 30 minučių arba visai valandą. Siekiant sumažinti laiką, galite įdėti į šaldiklį. Šakute ar peiliu subadykite tartaletes. Tai būtina, kad tešla nepakiltų. Kepkite 180 ° C temperatūroje 10-15 minučių. Sluoksniuotos tešlos tartaletės Sluoksniuotos tešlos užkandžiai gali būti gaminami tokiu pat principu kaip ir paprastos tartaletės.

Prisijungimas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas