Filters
Renginio tipas
Atstumas
Spindulys, kuriame tiekėjas nuo savo vietos gali pristatyti maistą km

Radome 13 pasiūlymus

Panašios kategorijos
 • Vieno kąsnio užkandžiai

  Užkandžiai prie vyno

  Užkandžiai prie alaus

  Užkandžiai gimtadieniui

  Užkandžiai vakarėliui

  Tortilijos

  Tartaletės

  Brusketos

  Lavašo suktinukai

  Sumuštiniai

  Užkandėlės

Taigi, turbūt jau supratote, kad skirtingi maisto produktai turi skirtingą poveikį žmogaus organizmui ir šiuo atveju - svarbiausia alkiui. Dažnas iš mūsų yra pratęs užkandžiauti bet kuriuo paros metu ir nesuskaičiuojamą kartų skaičių. Tai nėra gerai, jei pasirenkame neteisingus maisto derinius. Tačiau, jei užkandžius ruošiate dideliam svečių būriui, kurie apsilankę turės daugybę įvairios ir aktyvios veiklos, tuomet situacija yra kiek kitokia. Reikia atminti, kad viską galima labai nesunkiai suderinti ir pritaikyti prie svečių skonio bei pramogų, kuriomis planuojate užsiimti. Jei pramogos bus pasyvios ir svečiai didžiąją laiko dalį praleis sėdėdami prie stalo ar patogiai įsitaisę minkštuose krėsluose, tuomet galite pasirinkti ir šiek tiek lengvesnius bei ne itin sočius užkandžius. Tačiau, jei svečiams numatėte nemenką aktyvių pramogų programą, tuomet patartina, kad pradžioje patiekiami užkandžiai būtų sotesni. Visuomet reikėtų pasirūpinti, kad svečiams nieko netrūktų ir žinoma, kad pagrindinis dėmesys krenta užkandžiams. Nei vienas šeimininkas nenorėtų, kad svečiai praėjus dar ilgam laikui po jūsų surengto vakarėlio, šventės ar renginio pasakotų nemalonius prisiminus apie jaustą alkį ir dėl to patirtus nepatogumus. Kad taip nenutiktų, reikia žinoti atvyksiančių svečių skaičių, viešėjimo trukmę ir laiko leidimo būdus. Tuomet be vargo galėsite įvertinti kokio kiekio užkandžių jums reikės. Užkandžiai, kurių sudėtis yra tinkamai ir tiksliai parinkta, gali labai nustebinti jūsų svečius ar renginio lankytojus. Fantazija daro stebuklus, o švieži ir sveiki maisto produktai palieka neišdildomus įspūdžius, kuriais jūsų svečiai nesiliaus dalintis dar ilgą laiką.
Taigi, turbūt jau supratote, kad skirtingi maisto produktai turi skirtingą poveikį žmogaus organizmui ir šiuo atveju - svarbiausia alkiui. Dažnas iš mūsų yra pratęs užkandžiauti bet kuriuo paros metu ir nesuskaičiuojamą kartų skaičių. Tai nėra gerai, jei pasirenkame neteisingus maisto derinius. Tači
au, jei užkandžius ruošiate dideliam svečių būriui, kurie apsilankę turės daugybę įvairios ir aktyvios veiklos, tuomet situacija yra kiek kitokia. Reikia atminti, kad viską galima labai nesunkiai suderinti ir pritaikyti prie svečių skonio bei pramogų, kuriomis planuojate užsiimti. Jei pramogos bus pasyvios ir svečiai didžiąją laiko dalį praleis sėdėdami prie stalo ar patogiai įsitaisę minkštuose krėsluose, tuomet galite pasirinkti ir šiek tiek lengvesnius bei ne itin sočius užkandžius. Tačiau, jei svečiams numatėte nemenką aktyvių pramogų programą, tuomet patartina, kad pradžioje patiekiami užkandžiai būtų sotesni. Visuomet reikėtų pasirūpinti, kad svečiams nieko netrūktų ir žinoma, kad pagrindinis dėmesys krenta užkandžiams. Nei vienas šeimininkas nenorėtų, kad svečiai praėjus dar ilgam laikui po jūsų surengto vakarėlio, šventės ar renginio pasakotų nemalonius prisiminus apie jaustą alkį ir dėl to patirtus nepatogumus. Kad taip nenutiktų, reikia žinoti atvyksiančių svečių skaičių, viešėjimo trukmę ir laiko leidimo būdus. Tuomet be vargo galėsite įvertinti kokio kiekio užkandžių jums reikės. Užkandžiai, kurių sudėtis yra tinkamai ir tiksliai parinkta, gali labai nustebinti jūsų svečius ar renginio lankytojus. Fantazija daro stebuklus, o švieži ir sveiki maisto produktai palieka neišdildomus įspūdžius, kuriais jūsų svečiai nesiliaus dalintis dar ilgą laiką.

Prisijungimas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas